Křešín Cup Coursing

Pořadatel

Příjezd

Praha - Strakonice: příjezd po silnici č.4, u Dubence odbočíte na silnici č.18 směr Příbram. V Příbrami odbočíte doprava na silnici 118 směr Jince. Projedete Jince a v Rejkovicích odbočíte doleva směr Hořovice (výjimečně nevěřte navigaci GPS!), Felbabka. Na Felbabce odbočíte doleva směr Křešín.

Praha - Plzeň: příjezd po dálnici D5, sjedete na sjezdu 34 Žebrák a odbočíte na silnici 117 směr Hořovice. (Případně sjedete z dálnice D5 na sjezdu 41 Cerhovice a odbočíte na silnici 114 směr Hořovice.) V Hořovicích odbočíte doprava směr Příbram, Felbabka. Na Felbabce odbočíte doprava směr Křešín.GPS: 49°48'1.45"N; 13°56'47.43"E

Vstup a vjezd na území Vojenského újezdu Brdy

Trať coursingu na Křešíně se nachází na hranici Vojenského újezdu Brdy. Bez platného povolení není možný vstup a vjezd na území Vojenského újezdu Brdy. Okrajové části Vojenského újezdu Brdy jsou o víkendu přístupné pro veřejnost. Více informací na webu Vojenského úřadu Brdy.

Chceme všechny účastníky požádat o dodržování pravidel vstupu a vjezdu, zvyklostí chování v lese, o dodržování čistoty. Bude vyznačena procházková trasa.

Ubytování, Stanování

Karel Valta - Penzion EŠKA - Jince Tel: 318 692 805, Ceny pro účastníky coursingu: jedna noc 350Kč, ubytování psa zdarma

Ermi hotel - Jince Tel: 222 539 539

Stanování bude možné v blízkosti závodní trati. V blízkosti závodní trati není vhodné místo pro kempování s karavanem. Pokud máte zájem o stanování v místě coursingu ze soboty na neděli ozvěte se předem na email: dufca@centrum.cz

Občertvení

V průběhu soboty i neděli bude k dispozici občerstvení přímo v místě coursingu. Mezi pochutinami mimo jiné vybíráme: grilované maso, domácí koláče, káva, čaj, točené pivo, limonády.

Sponzoři, Partneři

Tato plpocha je určená pro sponzory/partnery křešínského coursingu. V prípadě zájmu prosím kontaktujte: coursing@grefina.net

NUTRAM a K9 – kanadská krmiva pro psy a kočky, pamlsky CANDIES


FAQ

Kde bude možné zaparkovat? Parkování bude možné v okolních přilehlých prostorách.
Jak to bude vypadat s občerstvením/stravováním? Na Křešíně není restaurace. Nejbližší restaurace je v Jincích resp. Hořovicích. V průběhu závodu bude k dispozici občerstvení za obvyklé ceny.
Jaké jsou možnosti ubytování? Na pozemcích v blízkosti trati coursingu bude možno stanovat.
Na stránkách jsem nenašel/nenašla hledanou informaci. Co mám dělat? Stránky se stále vyvíjejí. Pokud některé informací chybí, prosím pošlete nám email na coursing@grefina.net, abychom mohli stránky doplnit a Vám odpovědět.


BlueBoard.cz